ВАШ дім ВАШ дзен

Zenhouz - котеджне містечко закритого типу біля Київського моря

Про проект

У тихому куточку на березі Київського моря ми створили місце сили для тих, хто готовий знайти свій Дзен. Наша сутність – поєднання японської філософії внутрішнього спокою та довершеної німецької архітектури нового бачення.

  • розташування
  • АРХІТЕКТУРА
  • ІНФРАСТРУКТУРА
  • простір
  • Дозвілля
  • дитинство
  • естетика
  • дізнатись більше

Так близько від Києва. Так далеко від шуму. Серед хвойного лісу, співу птахів та шепотіння хвиль.

дізнатись більше

Лаконічний і елегантний стиль Баухауз дозволяє знайти чудовий баланс між індивідуальністю кожного помешкання і цілісністю всього архітектурного ансамблю.

дізнатись більше

Крім магазинів, аптек, кафе та закладів дитячої освіти тут є 7 гектарів власних парків, басейни, спортивні майданчики, зони барбекю і багато іншого.

дізнатись більше

Автомобільний трафік всередині містечка мінімізовано. Тим не менш, на кожний будинок виділено по 2 парко-місця на зручній стоянці для машин.

дізнатись більше

Хоча звідси до столиці насправді близько, ми потурбувалися, щоб наші резиденти не мали потреби покидати містечко зайвий раз.

дізнатись більше

Великі простори для ігор і дослідження живої природи – запорука радості дітей та їхнього бажання проводити час на свіжому повітрі.

дізнатись більше

У кожному будинку базовий, але дуже якісний чистовий ремонт, на основі якого ви зможете створити саме такий життєвий простір

дізнатись більше

Інфраструктура

На території комплексу є вся необхідна інфраструктура для життя і дозвілля - магазини, ресторани, аптека, приватна школа, дитячий садок, річка, пляж, набережна, ліс і паркова зона, велодоріжкии, фудкорти тощо.

КОМФОРТНІ УМОВИ ПРИДБАННЯ

Детально

Старт продажу! Спеціальні умови

Детально

Безтурботність

Zen House створено для вашого задоволення. Все інше ми беремо на себе:

Будинки з ремонтом WhiteBox
Підключення комунікацій
Вивіз сміття
Обслуговування будинків (клінінг, ремонт, тощо)
Догляд за територією

ОБЕРІТЬ ВАШ ВАРІАНТ ДЗЕНУ

Ми маємо 9 форматів помешкань: від дуплексів до таунхаусів, від затишних апартаментів до просторих котеджів.

А ДЕ РОЗТАШОВАНИЙ САМЕ ВАШ ДЗЕН?

Біля води чи ближче до лісу?
В центрі життя або подалі від усіх?

обрати на генпланІ

МИСТЕЦТВО ДЗЕН

1

Стиль дзен – це філософія мінімалізму

Спокійні кольори, багато повітря, нічого зайвого. Це врівноважений простір, що дозволяє розмістити кожну деталь інтер’єру в доречному місці.

2

Поруч із близькими

Концепція планування інтер’єрів – дуальність, яка включає в себе і змогу усамітнитися, і можливість зібрати разом велику сім’ю для спільного дозвілля.

3

Колір пустоти

Скористайтеся японським підходом до створення «дзвінкої порожнечі» завдяки світлим натуральним кольорам. Ми передбачили в кожному типі помешкань великі вікна, які мають підсилити відчуття вільного простору.

4

Ближче до природи

Мистецтво дзен – це, в тому числі, поєднання довершеного мінімалізму інтер’єрів із природною безпосередністю екстер’єрної частини. Оскільки містечко фактично знаходиться у лісі, ви щодня зможете споглядати з вікна величний спокій хвойних дерев, чути пташиний спів та мірний плескіт хвиль.

5

Знайти час для медитації

Це місце – ідеальне для того, аби почати щоденні практики із розвантаження власного розуму від усього зайвого.

Eternal Garden
Glacier
On the Island
Two Moons
Exploration

zenhouz від творців riviera Village

Riviera Estate виникла в результаті успішної реалізації відомого проекту Riviera Village. Проект втілився завдяки ефективній співпраці провідної інвестиційної компанії Dragon Capital та приватних інвесторів. Згодом група приватних інвесторів об’єдналася для подальшої спільної роботи над амбіційними задумами в сфері елітного заміського житла.

Наша нерухомість – це більше, ніж просто місце для життя або ведення бізнесу. Це концептуальні проекти преміум-класу Це, зрештою, показник статусу. Це комфортне співіснування успішних людей у продуманому до дрібниць просторі серед принад приміської природи.

Перейти на сайт девелопера

Записуйтесь на перегляд

Графік роботи

пн.-нд. з 10-00 до 20-00

Телефон

+380975162359

З питань тендерів, реклами та інших питань звертайтесь:

+380442994973

Напишіть нам

Угода користувача

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.