map map-mob

ІНФРАСТРУКТУРА

На території Zenhouz є всі необхідні об'єкти інфраструктури для комфортного життя.

Якість життя визначається не тільки квадратними метрами житлової площі. Вибагливий покупець нерухомості не в останню чергу звертає увагу на рівень інфраструктури в місці, яке стане його домом. Коли мова йде про елітне житло, впорядкована система зручностей – обов’язкова вимога. Тому ми детально продумали доцільність, розташування і формат інфраструктурних об’єктів ще на стадії планування містечка. Але їхня розбудова і розвиток продовжуються постійно, щоб задовольнити максимум актуальних потреб наших мешканців. Упевнені, ви зможете оцінити, наскільки зручнішим і приємнішим стає життя, коли все потрібне поруч.

1

Басейн

У теплу пору року відпочинок біля водойми – чудова ідея. Якщо ви прихильник плавання в чистій прозорій воді, вам неодмінно сподобається наш відкритий басейн. Про його охайність дбає ціла команда професіоналів. Поруч розташовані зручні шезлонги і кафе, в якому можна замовити напої та улюблені страви.

2

Central Plaza

Жодне справжнє містечко здавна не обходиться без головної площі. Наша Central Plaza – традиційний суспільний простір для зустрічей, ярмарків та цікавих івентів. Зручна територія, де батьки можуть спокійно поспілкуватися, а діти покататися на самокатах на просторі, який чудово проглядається.

3

Парк

Цілих 7,5 км безпеки, екологічної чистоти та запашної хвої. Тут можна прогулятися, зробити ранкову пробіжку, організувати пікнік, влаштувати похід у наметах або послухати співи птахів. У будь-яку пору року ми слідкуємо за відсутністю у парку сміття.

4

Дитячі майданчики

Для молодших резидентів містечка спроектовані окремі зони для дозвілля. Найменші будуть раді погратися на майданчику, облаштованому гірками, пісочницями та гойдалками. Для дітей старшого віку є спеціальний мотузковий парк із крутими маршрутами та цікавими перешкодами.

5

Спортивна зона

Що може бути кращим для здоров'я, ніж можливість у будь-який час займатися спортом? Займатися спортом на природі! Уявіть собі сучасні майданчики для воркаутів, поля для гри у футбол, волейбол та баскетбол, і все це серед хвойних дерев і свіжого річного повітря!

6

Вейксерфінг

Тепер не потрібно летіти до Флориди чи Каліфорнії, аби натренуватися стояти на дошці. На власному пляжі каналу Дніпра ми облаштували власну вейксерфінгову точку, де ви зможете навчитися основам серфінгу або відточити свої вміння на супер-сучасному надійному обладнанні. І все це фактично біля вашого дому!

Записатись на перегляд

Записуйтесь на перегляд

Графік роботи

пн.-нд. з 10-00 до 20-00

Телефон

+380975162359

З питань тендерів, реклами та інших питань звертайтесь:

+380442994973

Напишіть нам

Угода користувача

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.