Переваги

У тихому куточку на березі Київського моря ми створили місце сили для тих, хто готовий знайти свій Дзен.

 
 
 
 

Lorem Ipsum — это текст-«рыба», часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной «рыбой» для текстов на латинице с начала XVI века. В то время некий безымянный печатник создал большую коллекцию размеров и форм шрифтов, используя Lorem Ipsum для распечатки образцов. Lorem Ipsum не только успешно пережил без заметных изменений пять веков, но и перешагнул в электронный дизайн.

 
 
 
 
 
 
 
 
1
 

ZEN розташування

Містечко знаходиться на березі одного із каналів Дніпра, неподалік від Київського моря. Поруч пролягає траса на Київ. Всього 25 км подорожі на авто, щоб виринути із атмосфери тихого заміського курорту і поринути в активне столичне життя.

 
 
 
 
2
 

ZEN архітекстура

Серед природної краси на 19 гектарах хвойного лісу гармонійно розмістилися шедеври сучасного будівництва від провідного австрійського архітектора Гернота Ляйтнера. Лаконічний і елегантний стиль Баухауз дозволяє знайти чудовий баланс між індивідуальністю кожного помешкання і цілісністю всього архітектурного ансамблю.

 
 
 
 
3
 

ZEN інфраструктура

На сьогоднішній день жодне котеджне містечко в Україні не має аналогів за рівнем інфраструктури. Крім необхідного мінімуму на кшталт магазинів, аптек, кафе та закладів дитячої освіти тут є 7 гектарів власних парків, басейни, спортивні майданчики, зони барбекю і багато іншого. Інфраструктура знаходиться у постійному розвитку відповідно до актуальних потреб резидентів.

 
 
 
 
4
 

Zen простір

Відчуття безпечного природного простору надзвичайно важливе для внутрішнього спокою. Тому автомобільний трафік всередині містечка мінімізовано. Тим не менш, на кожний будинок виділено по 2 парко-місця на зручній стоянці для машин. Достатньо близько, щоб зручно дістатися до свого авто; достатньо далеко, щоб не створювати відчуття трафіку серед спокою.

 
 
 
 
5
 

Zen дозвілля

Хоча звідси до столиці насправді близько, ми потурбувалися, щоб наші резиденти не мали потреби покидати містечко зайвий раз. Якщо виникне потреба в соціалізації, розвагах, заняттях спортом – все це знайдеться біля вашого дому.

 
 
 
 
6
 

Zen дитинство

Дитинство, про яке можна тільки мріяти: власна компанія друзів, власні цікаві сучасні майданчики, власні чисті лісові галявини для безпечних і цікавих пригод! Цілодобова охорона та закрита територія – запорука спокою батьків. А великі простори для ігор і дослідження живої природи – запорука радості дітей та їхнього бажання проводити час на свіжому повітрі.

 
 
 
 
7
 

Zen естетика

Зен – мистецтво порожнечі. Чим її наповнювати, вирішувати вам. А наше завдання – створення основи. Ми робимо у кожному будинку базовий, але дуже якісний чистовий ремонт, на основі якого ви зможете створити саме такий життєвий простір, про який мрієте.

Записатись на перегляд
 
 
 
 
 
 
 
 

Записуйтесь на перегляд

Графік роботи  пн.-нд. з 10-00 до 19-00  
Адреса  Київ, Назва вулиці, 1  
Телефон  (044) 000 00 00  
Email  zenhouz.com.ua  
 
 

Напишіть нам

Надіслати
 
 
 
Пользовательское соглашение

Приведенная на сайте информация не является официальным предложением (офертой) и является ориентировочной, то есть такой, что отражает планы застройщика и может быть изменена застройщиком в любой момент без какого-либо предварительного уведомления (согласования), а потому не может расцениваться, как обязательства вязания застройщика.